Ozonowanie, dezynfekcja, odświeżanie pomieszczeń.

Ozonowanie pomieszczeń Hotelowych
OZONOWANIE HOTELI

Tutaj liczy się pierwsze wrażenie. Zafunduj swoim gościom „efekt wow”. Ozonowanie zagwarantuje świeży zapach oraz sterylność mebli, firan, materacy, dywanów i innych przedmiotów znajdujących się w pokojach hotelowych. Ozon zneutralizuje wszelkie niepożądane zapachy oraz zarazki pozostawione przez poprzednich gości hotelowych. Możemy również zaproponować odświeżenie samochodu Twojego klienta, kiedy on będzie spokojnie odpoczywał w hotelowym pokoju:)

GABINETY ODNOWY I SALONY SPA

 Jeśli jesteś właścicielem SPA, gabinetu odnowy biologicznej, salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego i chcesz skutecznie zneutralizować nieprzyjemne zapachy, zastosuj ozonowanie w swoim lokalu. Będziesz cieszył się świeżym zapachem przez długi czas. Dzięki ozonowaniu zniwelujesz zapachy powstałe na skutek używania środków chemicznych, detergentów, czy kosmetyków. Zapewnisz sobie sterylne miejsce pracy, a swoim pacjentom czy klientom przyjazne dla ich zdrowia środowisko, wolne od wirusów, baterii i alrgentów. Zastosowanie ozonu w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, czy weterynaryjnych zredukuje ryzyko infekcji i zakażeń oraz przede wszystkim zapewni świeży zapach i sterylność w danym pomieszczeniu.

Ozonowanie gabinetów lekarskich i kosmetycznych
Ozonowanie mieszkań i domów
MIESZKANIA I DOMY JEDNORODZINNE

Ozonowanie mieszkań i domów jednorodzinnych to usługa skierowana przede wszystkim do osób, które cenią w swoim otoczeniu czystość, sterylność oraz świeży zapach.
Celem ozonowania jest:

  • eliminacja wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, dymu papierosowego, zapachów powstałych podczas gotowania, zapachu zwierząt, toalety, stęchlizny, pleśni, zapachów farb czy lakierów powstałych podczas remontowania mieszkania. Ozon nie maskuje brzydkich zapachów, lecz usuwa je wchodząc w reakcję z lotnymi cząsteczkami, powodując ich rozkład.
  • dezynfekcja oraz sterylizacja pomieszczeń, szczególnie przydatna po chorobach zakaźnych przebytych przez domowników, jak również polecana dla alergików w celu wyeliminowania z otoczenia roztoczy i innych alergenów.
  • ochrona przed insektami niszczącymi meble drewniane oraz pleśnią i grzybami atakującymi obrazy i ściany. Regularne ozonowanie pozwala również pozbyć się wszystkich insektów (karaluchy, prusaki, pająki, mole) oraz gryzoni (myszy, szczury), które wyczuwając ozon opuszczają dane pomieszczenie.
  • odświeżenie wnętrza – idealne rozwiązanie jeśli sprzedajesz mieszkanie i chcesz wprowadzić nabywcę do czystego wnętrza pozbawionego nieprzyjemnych zapachów lub kupiłeś nowe mieszkanie i drażni cię zapach, który się w nim unosi.
Czyste mieszkania i domy

Warto wiedzieć, iż prawidłowo wykonane ozonowanie trwale niszczy (utlenia) również źródło nieprzyjemnych zapachów, a więc raz usunięty zapach więcej już nie powróci. Jeżeli jednak nie została usunięta przyczyna powstawania źródła zapachu, to może on po jakimś czasie powrócić. Na przykład, jeśli wilgoć cały czas gromadzi się w pomieszczeniu, to po pewnym czasie znów pojawią się grzyby i pleśnie, które wywołują zapach stęchlizny, cały czas mają bowiem idealne środowisko do rozwoju.

 KLUBY FITNESS, SIŁOWNIE

Kluby fitness, siłownie, sale gimnastyczne, to miejsca szczególnie narażone na pojawienie się niechcianych zapachów potu i stęchlizny. Dzięki ozonowaniu pozbędziesz się mieszaniny przykrych zapachów nie tylko na sali ćwiczeń, ale również w szatniach i łazienkach. Zapewnisz swoim aktywnym klientom przyjazną atmosferę i zdezynfekowane, bezpieczne dla zdrowia pomieszczenia i przyrządy do ćwiczeń. and click on the red plus buttons to see the blocks available for your theme.

Ozonowanie siłowni oraz klubów fitness
Ozonowanie przedszkoli i żłobków
ŻŁOBKI I PRZEDSZKOLA

Jedną z najważniejszych wartości w naszym życiu jest zdrowie. Jeśli zaś chodzi o zdrowie naszych pociech, nie powinniśmy zostać bierni wobec miejsc, przestrzeni oraz warunków, w których najczęściej przebywają.
Dzięki zastosowaniu w swojej placówce metody odkażania, jaką jest ozonowanie, w 100% zniszczysz bakterie oraz wirusy odpowiedzialne za wywoływanie chorób zakaźnych, zapobiegniesz epidemiom wśród dzieci w okresach wzmożonej zachorowalności, uchronisz je przed nawrotem choroby i zakażeń, a dodatkowo zapewnisz im czyste, świeże i przyjemne pomieszczenie do nauki, zabawy i odpoczynku.

ozon czysci zabawki i pomieszczenia

Ozonowanie świetnie sprawdza się również w centrach zabaw dla dzieci i zamkniętych placach zabaw. Dzięki ozonowaniu, zarówno pomieszczenie, jak i wszelkie znajdujące się w nim zabawki, piłki i materace, zostaną zdezynfekowane. Jednocześnie, pozbędziesz się przykrych zapachów niewiadomego pochodzenia, zapachu potu, zapachu farby, którą niedawno malowałeś pomieszczenie czy też zapachu plastiku i gumy ulatniającego się ze świeżo zamontowanych urządzeń zabawowych.

Ozonowanie samochodów oraz autokarów
SAMOCHODY - KLIMATYZACJA I WENTYLACJA

Ozonowanie wnętrza samochodu umożliwi usunięcie wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, dymu papierosowego, stęchlizny, czy też paliwa. Dzięki zastosowaniu ozonu zostanie odkażony cały układ klimatyzacji i wentylacji Twojego pojazdu. Pozbędziesz się niebezpiecznych dla zdrowia zarazków, grzybów, bakterii i mikroorganizmów oraz ograniczysz do minimum groźbę wystąpienia legionellozy.

Ozonowanie samochodów jest szczególnie polecane dla osób ze skłonnością do alergii oraz częstych infekcji dróg oddechowych. Podczas ozonowania nie stosuje się żadnych środków chemicznych, co sprawia, iż jest ono całkowicie bezpieczne.

Czas trwania ozonowania dla pojazdów osobowych to około 20 - 30 minut. W zależności od stanu pojazdu ozonowanie może nieco się wydłużyć.

GABINETY WETERYNARYJNE, HODOWLA ZWIERZĄT


Zastosowanie technologii, jaką jest ozonowanie, to gwarancja skuteczności w walce z nieprzyjemnymi zapachami.

Jeśli jesteś właścicielem gabinetu weterynaryjnego, salonu fryzjerskiego dla zwierzaków, hotelu dla psów lub nawet właścicielem sklepu zoologicznego i chcesz skutecznie zneutralizować nieprzyjemne zapachy pochodzenia zwierzęcego oraz inne zapachy niewiadomego pochodzenia, zastosuj ozonowanie w swoim lokalu. Zapewnisz sobie sterylne miejsce pracy, a swoim pacjentom, klientom i ich właścicielom - przyjazne dla ich zdrowia środowisko, wolne od wirusów i bakterii.

Ozonowanie gabinetów weterynarri

© Copyright 2016 - 2022 Ozonek.pl  - All Rights hUps ©